Mediacje – współpraca prawna

Właściciel firmy i prywatny detektyw Bohdan Szpakowski ma uprawnienia do prowadzenia mediacji w zakresie cywilnym, gospodarczym i karno-prawnym.

Jest wpisany na listę sądową osób uprawnionych do prowadzenia mediacji . Posiada dyplom ukończenia szkolenia „Mediator Sądowy” oraz certyfikat mediator detektyw.

Wielokrotnie przeprowadzał mediacje z upoważnienia Sądów lub Prokuratur.

 

Firma „LIDER” współpracuje w zakresie prawnym:

  • Kancelaria Law & Business zajmuje się kompleksową obsługą klientów indywidualnych oraz biznesowych. Do jej wiodących specjalizacji należą m.in.: prawo handlowe, prawo gospodarcze, prawo pracy, prawo energetyczne – odnawialne źródła energii, prawo bankowe, prawo spadkowe – sukcesja prawna firm, IT oraz wiele innych. Kancelaria oferuje swoim klientom obsługę w oparciu o atrakcyjne abonamenty lub oferty indywidualne. Jako pierwsza w Polsce uruchomiła platformę wirtualnego prawnika umożliwiającą w pełni zdalną obsługę spraw klientów, która tym samym przyczyniła się do obniżenia stawek obsługi prawnej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Kancelarii na stronie www.lawamdbusiness.pl oraz na blog poświęcony tematyce odnawialnych źródeł energii www.prawo-oze.pl
  • Kancelaria Prawna „LEXIS” zajmuje się wszechstronną obsługą prawną klientów indywidualnych i prawnych
  • W związku z współpracą z zakresu usług prawnych, doradztwem jak i poradami prawnymi zajmują się również prawnicy firmy „LIDER”

 

<itemprop=”name”>LIDER-OCHRONA<itemprop=”address” itemscope itemtype=”http://schema.org/PostalAddress”> ul. Aleja Krakowska 80; 05-090 Raszyn; tel.: (22) 868-45-77