Detektyw

Biuro Detektywistyczne

Mamy zaszczyt i przyjemność przedstawić Państwu ofertę dotyczącą świadczenia usług detektywistycznych na terenie całego kraju i Europy.

Bohdan Szpakowski

Certyfikat usług detektywistycznych

W zakres usług detektywistycznych wchodzą między innymi czynności:

  • cywilno-rodzinne
  • gospodarczo-finansowe różnych podmiotów
  • windykacja należności
  • sprawdzanie wiarygodności firm i osób

Dzięki nowoczesnemu zapleczu oraz doświadczeniu jesteśmy w stanie dokonać skutecznego zabezpieczenia praktycznie wszystkich śladów kryminalnych. Prowadzimy między innymi daktyloskopię, mechanoskopię, cheiloskopię, otoskopie, badamy ślady fizykochemiczne i biologiczne.

Zajmujemy się również wykrywaniem fałszerstw dokumentów, banknotów i dzieł sztuki.

Agencja Detektywistyczna „LIDER” działa na rynku od 1999 roku. Spełniając wszystkie wymagania dotyczące usług detektywistycznych, zapewniamy Państwu całkowitą satysfakcję oraz zadowolenie z prowadzonych przez nas czynności.

Udzielamy również pomocy psychologicznej dzieciom i dorosłym. Współpracujemy z Europejskim Centrum Szkolenia i Pracy, którego przedstawicielem jest psycholog Katarzyna B. Głowacka gotowa do natychmiastowego udzielenia pomocy psychologicznej w sytuacjach kryzysowych.

Agencja Detektywistyczna „LIDER” prowadzi swoją działalność detektywistyczną na podstawie nowego zezwolenia MSWiA /nr. 56 w całym kraju. Właścicielem Firmy jest detektyw Bohdan Szpakowski, absolwent między innymi wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu, Wydziału polityczno-prawnego ASW MSW w Warszawie i mediator sądowy upoważniony do prowadzenia mediacji sądowych.

Właściciel posiada Licencję detektywa Nr 417

Biuro Detektywistyczne funkcjonuje na rynku od 1999 roku. Spełniając wysokie wymagania dotyczące czynności detektywistycznych gwarantujemy Państwu pełną satysfakcję oraz zadowolenie z wykonywanych przez nas usług.

Agencja Detektywistyczna LIDER B. Szpakowski współpracuje z Europejskim Centrum Szkolenia i Pracy którego przedstawicielem jest psycholog Pani Katarzyna B Głowacka w zakresie udzielania pomocy psychologicznej. Pomocy tej udziela się zarówno dzieciom jak i dorosłym. W sytuacjach kryzysowych pomoc psychologiczna udzielana jest natychmiast.

Biuro i usługi detektywistyczne - odznaka detektywaPotrzebny doświadczony, prywatny detektyw?Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Tutaj czekają na Państwa najlepsi eksperci w swoim fachu – zawsze gotowi do pomocy na terenie całej Polski i Europy.

 

Agencja Detektywistyczna Lider ma możliwość zabezpieczenia praktycznie wszystkich śladów kryminalnych także daktyloskopię, cheiloskopię, otoskopie, mechanoskopię, ślady fizykochemiczne i biologiczne.

Świadczymy usługi detektywistyczne w całym kraju na podstawie nowego zezwolenia MSWiA /nr 56.

 

Detektyw Bohdan Szpakowski Poleca

 

Kontakt:

LIDER-OCHRONA
ul. Aleja Krakowska 80
05-090 Raszyn
tel.: (22) 868-45-77
kom.: 602-868-643
fax.: 22 886-65 -32

Witamy na Stronie Licencjonowanej Agencji Detektywistycznej Bogdana Szpakowskiego, Zapewniamy Dyskrecje Możesz Nam Zaufać