Agencja Detektywistyczna

Potrzebny doświadczony, prywatny detektyw? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Tutaj czekają na Państwa najlepsi eksperci w swoim fachu – zawsze gotowi do pomocy na terenie całej Polski i Europy.

 

Nasza agencja detektywistyczna Lider działa od 1999 roku. Od tego czasu oferujemy naszym Klientom, zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorstwom, pełne wsparcie w pozyskiwaniu ważnych informacji.

Działamy na terenie całego kraju i innych państw europejskich.

 

Biuro i usługi detektywistyczne - odznaka detektywa

 

Jesteśmy skoncentrowani na potrzebach klientów i dostarczamy im pełne i profesjonalne wsparcie w sytuacjach wymagających pomocy ekspertów. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, szerokiej wiedzy oraz współpracy z najlepszymi specjalistami zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie. Jesteśmy przygotowani do pomocy nawet w przypadku złożonych, wymagających spraw.

 

Kompleksowy zakres usług detektywistycznych – nasza oferta

Wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów i gwarantujemy im dostęp do szerokiej gamy usług detektywistycznych. Jesteśmy do dyspozycji wtedy, gdy chcą Państwo uzyskać informację w sprawach cywilno-rodzinnych oraz gospodarczo-finansowych, pomagamy wtedy, gdy pojawiają się problemy z windykacją długów.

 

W naszej ofercie znajdują się:

  • sprawdzanie wiarygodności firm i osób

  • poszukiwanie osób i mienia

  • wykrywanie fałszerstw dokumentów, dzieł sztuki, banknotów

  • windykacja „Pogromcy Dłużników”

  • mediacje

  • współpraca prawna

  • i inne usługi detektywistyczne

Nasz prywatny detektyw będzie mógł zająć się kompleksowo Państwa sprawą, niezależnie od jej zakresu oraz wymogów. Podejrzenie zdrady, problem z odzyskaniem pieniędzy od kontrahenta, poszukiwanie osób zaginionych – w tych wszystkich, a także w wielu innych przypadkach pozostajemy do Państwa usług.

 

Najlepsi specjaliści – obsługa na najwyższym poziomie

Właścicielem agencji jest detektyw mgr Bohdan Szpakowski. W naszej agencji do Państwa dyspozycji są także inni specjaliści posiadający odpowiednie przygotowanie praktyczne, a także niezbędne licencje. Dysponujemy zapleczem pozwalającym nam na zabezpieczanie różnych śladów kryminalnych, między innymi przez daktyloskopię, mechanoskopię, cheiloskopię, otoskopie, także prowadzimy badania śladów fizykochemicznych i biologicznych.

 

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszymi usługami detektywistycznymi, zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub e-mailowo lub odwiedzenia naszego biura osobiście. Będziemy mogli zapoznać się bliżej z Państwa sprawą i doradzić odpowiednie rozwiązania, a także przygotować indywidualną wycenę.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!